Notowania

energetyka
27.03.2020 07:50

Emilewicz: Możliwe odroczenie czynszu w sklepach dworc. i rachunków za energię

Rząd podejmie rozmowy w sprawie możliwości przesunięcia terminów zapłaty czynszu dla najemców sklepów dworcowych, a także terminów zapłaty rachunków za energię, zapowiedziała minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Myślę, że tak jak umówiliśmy się z bankami [...] na to, żeby takich wakacji kredytowych udzieliły klientom, [...] tak i tutaj spróbujemy umówić się ze spółkami Skarbu Państwa, z PKP, [...] która udostępnia przestrzeń na terenie dworców, aby takich wakacji czynszowych udzieliła najemcom" - powiedziała Emilewicz w trakcie rozmowy wideo z użytkownikami Facebooka.

"Spróbujemy się tym zająć w najbliższym tygodniu" - dodała.

Pytana także o możliwość odroczenia terminu płatności rachunków za energię, powiedziała: "Tak jak i PGNiG [...] już zapowiedziała, że takich wakacji rachunkowych [...] będzie udzielać, tak spróbujemy takie porozumienie osiągnąć z dystrybutorami energii elektrycznej, zarówno wśród spółek Skarbu Państwa, jak i komercyjnych".

Tagi: energetyka, budownictwo, nieruchomości, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
wczoraj (07:14)

LawyerRząd bezpodstawnie kazał zamknąć sklepy , restauracje ......Stanowisko prawników jest takie że każdy pokrzywdzony powinien skarżyć Skarb Państwa o … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)