Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

EPP i Echo Investment otworzą Galerię Młociny w Warszawie 23 maja

0
Podziel się:

Galeria Młociny, centrum handlowo-rozrywkowe realizowane przez EPP i Echo Investment w Warszawie, zostanie otwarte 23 maja br., podało Echo.

EPP i Echo Investment otworzą Galerię Młociny w Warszawie 23 maja

Centrum będzie miało 225 tys. m2 powierzchni całkowitej, 82 tys. m2 powierzchni najmu, z czego 76 tys. m2 przeznaczonych na

handel oraz gastronomię, 6 tys. m2 powierzchni biurowej, ponad 200 sklepów, w tym kilkadziesiąt lokali z jedzeniem, największe w Polsce, ponad siedmiometrowe witryny sklepowe, 10-ekranowy nowoczesny multipleks z komfortowymi, rozkładanymi fotelami, parkiet i przestrzeń sceniczną o powierzchni 200 m2 oraz 2 500 m2 tarasu pełnego zieleni, 2 000 miejsc parkingowych oraz 20 stanowisk do pracy w strefie co-workingowej, wymieniono w komunikacie.

Projekt architektoniczny Galerii Młociny powstał w dwóch pracowniach - Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Przestrzeń restauracyjna i rozrywkowa - zajmująca cały drugi poziom i połączona z zielonym ogrodem na dachu - została podzielona na różne strefy funkcjonalne.

"Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Galeria Mlociny była ulubionym miejscem mieszkańców rozwijającej się Warszawy. Łączy w sobie zarówno piękną estetykę, wygodę zakupów, jak i niezrównaną ofertę gastronomiczną, a jej oferta dopasowana jest dla każdego, od rodzin z dziećmi, po pracowników biurowych. Jesteśmy też bardzo zadowoleni z powodu otwarcia pierwszego w dzielnicy multipleksu" - powiedział prezes EPP Hadley Dean, cytowany w komunikacie.

"Otwarcie Galerii Młociny będzie ekscytujące i pełne debiutów. Po raz pierwszy w Polsce zostaną otwarte sklepy takich producentów jak Gagliardi, Sloggi, czy Mayoral. Poza markami modowymi, w strefie Spotkań i Dań, pojawią się też niespotykane dotąd w centrach handlowych marki gastronomiczne Sobremesa, Buenavista, czy Sushi Zushi. Ponadto, czekamy na ogłoszenie pojawienia się kolejnego najemcy, znanej i silnej europejskiej marki, która niewątpliwie będzie kolejnym powodem przyciągającym warszawiaków do tego miejsca" - dodał prezes Echo Investment Nicklas Lindberg, również cytowany w materiale.

Ekipy budowlane pracujące obecnie nad realizacją inwestycji liczą ponad dwa tysiące osób. Położono w całości elewację, kończą się też prace związane z zagospodarowaniem placu wokół budowy. Najemcy, którym przekazano lokale, finalizują prace wykończeniowe.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Erbud. Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny. To najważniejsze miejsce przesiadkowe w północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów, wskazano także w komunikacie.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70% udziałów) i Echo Investment (30% udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)