Notowania

budownictwo
30.05.2019 15:51

Erbud Operations z umową na termomodernizację szpitala w Krakowie za 41,8 mln zł

Erbud Operations - spółka w 100% zależna Erbudu - podpisała umowę ze Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydgiera w Krakowie na wykonanie prac termomodernizacyjnych. Wartość kontraktu wynosi 41,81 mln zł brutto, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Prace termomodernizacyjne będą prowadzone w głównym budynku szpitala w formule 'projektuj i buduj'. Termin realizacji umowy wyznaczono na grudzień 2021 roku, tj. 30 miesięcy od daty podpisania kontraktu" - czytamy w komunikacie.

Erbud Operations istnieje na rynku budowlanym od 2001 roku. Po obecną nazwą funkcjonuje od stycznia 2019 roku, wcześniej występowała jako Erbud Rzeszów. Realizuje kontrakty w systemie generalnego wykonawstwa oraz wykonuje prace projektowe. Specjalizuje się w modernizacji i budowie obiektów służby zdrowia oraz infrastruktury miejskiej, głównie na południu Polski.

Do ostatnich projektów realizowanych przez spółkę należą m.in. prace przy budowie Zespołu Poradni Specjalistycznych i Serwerowni budynku Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz roboty budowlane, wraz z dostawą i montażem medycznych jednostek zasilających, na bloku operacyjnym w Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, podano także w materiale.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2018 r. miała 2,33 mld zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz