Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Eurocash wnioskuje do UOKiK ws. przejęcia spółek FHC-2 i Madas

0
Podziel się:

Eurocash złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia wyłącznej kontroli nad spółkami FHC-2 oraz Madas z siedzibą w Krośnie, podał Urząd.

Eurocash wnioskuje do UOKiK ws. przejęcia spółek FHC-2 i Madas

Wniosek wpłynął 30 marca br., sprawa jest w toku.

"Zgłoszenie dotyczy zamiaru nabycia przez Eurocash [...] wyłącznej kontroli nad spółkami FHC-2 z siedzibą w Krośnie oraz Madas z siedzibą w Krośnie [...]. Nabycie wspólnej kontroli nastąpi poprzez nabycie udziałów w kapitałach zakładowych spółek przejmowanych" - czytamy w komunikacie.

Eurocash koncentruje swoją działalność na hurtowej sprzedaży artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku za pośrednictwem sieci hurtowni niewyspecjalizowanych oraz hurtowni specjalizujących się w dystrybucji napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych i produktów impulsowych. Grupa Eurocash prowadzi także działalność na rynku detalicznej sprzedaży artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku. Spółki przejmowane prowadzą działalność w zakresie detalicznej sprzedaży artykułów codziennego użytku za pośrednictwem sieci niewyspecjalizowanych sklepów.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)