Notowania

budownictwo
11.06.2019 09:20

Ghelamco Poland: Prace przy The Warsaw HUB zostały wznowione

Prace budowlane na terenie kompleksu The Warsaw HUB zostały wznowione po pożarze, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, podało Ghelamco Poland.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Pożar pojawił się na Budynku C i objął jedynie zewnętrzną osłonę przeciwwiatrową. Kontrola przeprowadzona przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego potwierdziła w protokole, że 'konstrukcja budynku nie uległa uszkodzeniu'. W związku z tym prace budowlane na terenie kompleksu The Warsaw HUB zostały wznowione" - czytamy w komunikacie.

– The Warsaw HUB będzie liczyć 113 tys. m kw. powierzchni. To będzie niezwykle interesujący kompleks. Znajdą się w nim najwyższej klasy przestrzenie biurowe, coworkingowe czy konferencyjne, a także klub fitness sieci Zdrofit, supermarket Biedronka, drogeria Rossmann, restauracje McDonald’s i Olimp oraz wiele innych lokali handlowo-usługowych. W najniższej wieży będą funkcjonować hotele sieci Holiday Inn Express oraz pierwszy w Polsce Crowne Plaza, które zapewnią ponad 430 pokoi i apartamentów – mówi Piotr Smagała, managing director REDD, firmy posiadającej bieżące dane z rynku biurowego w całej Polsce.

Ghelamco Poland działa na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez 28 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma ugruntowała swoją pozycję na polskim rynku dostarczając 1 100 000 m2 powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Wolumen sprzedaży zrealizowanych projektów przekracza 1,3 mld euro. Flagową inwestycją firmy jest kompleks biurowy Warsaw Spire.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz