Notowania

budownictwo
11.10.2019 16:23

Ghelamco ustanowił program emisji obligacji do maks. kwoty 350 mln zł

Zarząd Ghelamco Invest podjął uchwałę w sprawie utworzenia VIII programu emisji obligacji do łącznej kwoty 350 mln zł, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd spółki Ghelamco Invest sp. z o.o. podjął uchwałę w sprawie ustanowienia przez emitenta VIII programu emisji obligacji zabezpieczonych poręczeniem udzielonym przez Granbero Holdings Limited z siedzibą na Cyprze (lub inny podmiot z grupy Ghelamco, na który zostaną w przyszłości skutecznie przeniesione aktywa wspólnika), w ramach którego spółka będzie mogła dokonywać przez okres ważności prospektu (tj. przez okres maksymalnie 12 miesięcy od dnia zatwierdzenia prospektu) wielokrotnych emisji obligacji do maksymalnej łącznej wartości nominalnej wyemitowanych w ramach programu i niewykupionych obligacji w wysokości 350 000 000 zł w danym czasie" - czytamy w komunikacie.

Program zacznie obowiązywać po zatwierdzeniu stosownego prospektu emisyjnego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) oraz po udzieleniu przez wspólnika stosownych zgód i poręczeń oraz zawarciu wymaganej dokumentacji związanej z programem (w tym umowy programowej), co w ocenie emitenta powinno nastąpić w IV kw. 2019 r., podano także.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz