Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ghelamco ustanowił program emisji obligacji do maks. kwoty 350 mln zł

0
Podziel się

Zarząd Ghelamco Invest podjął uchwałę w sprawie utworzenia VIII programu emisji obligacji do łącznej kwoty 350 mln zł, podała spółka.

Ghelamco ustanowił program emisji obligacji do maks. kwoty 350 mln zł
bDzrZXud

"Zarząd spółki Ghelamco Invest sp. z o.o. podjął uchwałę w sprawie ustanowienia przez emitenta VIII programu emisji obligacji zabezpieczonych poręczeniem udzielonym przez Granbero Holdings Limited z siedzibą na Cyprze (lub inny podmiot z grupy Ghelamco, na który zostaną w przyszłości skutecznie przeniesione aktywa wspólnika), w ramach którego spółka będzie mogła dokonywać przez okres ważności prospektu (tj. przez okres maksymalnie 12 miesięcy od dnia zatwierdzenia prospektu) wielokrotnych emisji obligacji do maksymalnej łącznej wartości nominalnej wyemitowanych w ramach programu i niewykupionych obligacji w wysokości 350 000 000 zł w danym czasie" - czytamy w komunikacie.

Program zacznie obowiązywać po zatwierdzeniu stosownego prospektu emisyjnego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) oraz po udzieleniu przez wspólnika stosownych zgód i poręczeń oraz zawarciu wymaganej dokumentacji związanej z programem (w tym umowy programowej), co w ocenie emitenta powinno nastąpić w IV kw. 2019 r., podano także.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

bDzrZXuf
bDzrZXuG
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
KOMENTARZE
(0)