Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GPW: Wycofanie akcji Redwood Holding z obrotu nastąpi z dniem 1 lutego

0
Podziel się

Wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji Redwood Holding w upadłości nastąpi z dniem 1 lutego 2020 r., podała Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

GPW: Wycofanie akcji Redwood Holding z obrotu nastąpi z dniem 1 lutego
bEhBtXqt

"Zarząd giełdy stwierdza, że [...] w związku z upływem 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości spółki Redwood Holding S.A. w upadłości, wycofanie z obrotu na rynku regulowanym akcji tej spółki, oznaczonych kodem 'PLCMPLX00014', nastąpi z dniem 1 lutego 2020 r." - czytamy w uchwale.

GPW przypomniała, że zgodnie z informacjami opublikowanymi przez spółkę 8 sierpnia 2019 r., postanowienie Sądu Rejonowego dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, z dnia 3 czerwca 2019 r. o ogłoszeniu upadłości spółki stało się prawomocne z dniem 31 lipca 2019 r.

Redwood Holding (dawniej Complex) zadebiutował na GPW w 2007 r. Spółka od 1993 r. związana była z polskim przemysłem maszynowym, początkowo jako producent i dystrybutor części maszyn (w tym łożysk tocznych), tworząc grupę kapitałową zarządzającą portfelem inwestycji w sektorach: przemysłowym, finansowym oraz nieruchomościowym.

bEhBtXqW
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)