Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Grupa Muszkieterów planuje uruchomienie kilku stacji paliw w 2020 roku

0
Podziel się:

Grupa Muszkieterów uruchomiła w Śremie 68. stację paliw pod szyldem Intermarché, podała spółka. To pierwsza stacja Intermarché uruchomiona w tym roku, a łącznie w 2020 roku firma planuje otwarcie kilku placówek.

Grupa Muszkieterów planuje uruchomienie kilku stacji paliw w 2020 roku
bECVoNgB

"Jest to pierwsze z kilku otwarć zaplanowanych na ten roku przez sieć zarządzaną przez Grupę Muszkieterów. Nowo otwarta stacja paliw w Śremie w województwie wielkopolskim jest jednocześnie trzecim już obiektem działającym w tym mieście pod szyldem Intermarché" - czytamy w komunikacie.

"Otwarcie stacji paliw jest jedną z możliwości rozwoju własnego przedsiębiorstwa prowadzonego w ramach Grupy Muszkieterów. Właściciele sklepów mogą dowolnie wprowadzać dodatkowe usługi zgodnie ze swoimi upodobaniami oraz potrzebami lokalnych klientów. Poza stacją paliw jest możliwość otworzenia także m.in. myjni samochodowej, usług z zakresu e-commerce czy wędzarni. Otwarcie kolejnej stacji paliw w Śremie umocniło pozycję Intermarché jako lidera na rynku przymarketowych stacji w Polsce. Nie zwalniamy tempa i w tym roku planujemy otwarcie jeszcze kilku takich obiektów" - powiedziała dyrektor ds. komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów Eliza Orepiuk-Szymura, cytowana w komunikacie.

Licząca 68 stacji sieć Intermarché to największa w Polsce sieć stacji paliw zlokalizowanych przy supermarketach, przed siecią Carrefour (43 stacje), Auchan (25) i Tesco (23).

bECVoNgD

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu "dom i ogród" w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu "dom i ogród" Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

bECVoNhe
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)