Notowania

budownictwo
14.02.2020 08:58

Grupa Polimeksu ma umowę z Veolia Energia Poznań na kwotę ok. 36 mln zł netto

Warszawa, 14.02.2020 (ISBnews) - Konsorcjum, w skład którego wchodzą Polimex Mostostal (jako partner konsorcjum), Polimex Energetyka (spółka zależna Polimeksu jako lider konsorcjum), oraz Energomontaż-Północ-Bełchatów (spółka zależna Polimeksu jako partner konsorcjum) ma umowę z Veolia Energia Poznań na budowę w formule "pod klucz" systemu akumulacji ciepła w EC Karolin za 35,98 mln zł netto, podał Polimex.

Podziel się
Dodaj komentarz

Według komunikatu, zadanie obejmuje kompleksowe projektowanie, dostawy, wykonawstwo, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji. Umowa weszła w życie z dniem jej zawarcia, a zakończenie ostatniego z etapów realizacji zadania - przekazanie do eksploatacji, nastąpi do dnia 10 sierpnia 2021 roku.

Wynagrodzenie za wykonanie zadania ma charakter ryczałtowy i wynosi 35 978 469,00 zł, podano także.

Polimex-Mostostal S.A. jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 636,87 mln zł w 2018 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz