Notowania

budownictwo
11.09.2019 15:06

Immofinanz otworzy 10. park handlowy Stop Shop w Polsce - w Zielonej Górze

Immofinanz otworzy park handlowy Stop Shop w Zielonej Górze z ponad 6 600 m2 powierzchni pod wynajem i 14 sklepami, podała spółka. Tym samym portfel marki Stop Shop w Polsce wzrośnie do 10 parków handlowych. 

Podziel się
Dodaj komentarz
(iStock.com)

"Działka pod tę inwestycje została zakupiona. Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2020 rok, po otrzymaniu pozwolenia na budowę" - czytamy w komunikacie.

Dzięki inwestycji w Zielonej Górze, portfel marki Stop Shop w Polsce wzrośnie do dziesięciu parków handlowych.

"Nowy park handlowy w Zielonej Górze zaoferuje odpowiednio dobrany mix łącznie 14 znanych krajowych i międzynarodowych najemców oraz elementy rozrywki. Bezpośrednio przed Stop Shopem dostępnych będzie ok. 160 miejsc parkingowych. Zielonogórski projekt realizowany będzie w sąsiedztwie istniejącego już supermarketu oraz sklepu DIY, które dzięki komplementarności oferty, będą pozwalały klientom na realizację szerokich potrzeb zakupowych w jednym miejscu" - czytamy dalej.

Stop Shop Zielona Góra zlokalizowany będzie bezpośrednio przy popularnym osiedlu Pomorskie. Łączny zasięg nowego Stop Shop-u oszacowano na 272 000 osób, co oznacza, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem, podano także.

"Wybrana na realizację naszej inwestycji działka, to najlepsza lokalizacja w mieście. Spełnia ona wszelkie warunki, by z powodzeniem otworzyć w tym miejscu park handlowy Stop Shop. Wierzymy, że poprzez zaproponowanie w tym miejscu atrakcyjnej oferty handlowej Stop Shop stanie się nowym, ulubionym miejscem zakupowym dla mieszkańców Zielonej Góry. Co więcej, przyszli klienci będą mieli wyjątkowo blisko na zakupy, gdyż dzięki dogodnemu połączeniu, podróż z centrum miasta do naszego obiektu zajmie jedynie osiem minut" - skomentowała country manager operations Poland w Immofinanz Magdalena Kowalewska, cytowana w komunikacie.

Marka Stop Shop należąca do Immofinanz łącznie z Zieloną Górą to aktualnie 87 parków handlowych rozlokowanych w dziewięciu krajach, tj. Słowacji, Czechach, Austrii, na Węgrzech, w Serbii, Słowenii, Chorwacji, Rumunii oraz Polsce. Strategia firmy zakłada dalszą ekspansję portfela do ponad 100 lokalizacji w najbliższej przyszłości, podano również.

Grupa inwestycyjno-deweloperska Immofinanz AG jest spółką notowaną na głównym rynku warszawskiej giełdy od 2013 r. oraz na giełdzie w Wiedniu od 1996 roku.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz