Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek spożywczy
17.03.2020 14:52

Indykpol widzi wzrost zamówień na produkty, ale obawia się braków kadrowych

Indykpol obserwuje zwiększone zamówienia rynkowe na oferowane przez nią produkty, ale obawia się braków kadrowych, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Na chwilę obecną spółka obserwuje zwiększone zamówienia rynkowe na oferowane przez nią produkty. Sytuacja zmienia się jednak bardzo dynamicznie i spółka może nie mieć pełnego wpływu na ewentualne trudności produkcyjne związane np. z brakami kadrowymi związanymi z zamknięciem żłobków, przedszkoli i szkół, zablokowaniem dostępności więźniów czy utrudnieniami administracyjnymi dotyczącymi pracujących w zakładach obcokrajowców. Utrzymywanie się tych problemów może ograniczyć zdolności produkcyjne spółki" - czytamy w komunikacie.

Więcej informacji dotyczących wpływu epidemii koronawirusa na działalność spółki i grupy kapitałowej oraz jej wyniki finansowe, spółka postara się zamieścić w raporcie rocznym za 2019 rok, podano także.

Pod koniec stycznia br. Indykpol złożył do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosek o udzielenie zezwolenia na wycofanie wszystkich akcji spółki z obrotu na GPW.

Grupa kapitałowa Indykpol jest największą w Polsce organizacją spółek drobiarskich specjalizującą się w hodowli, tuczu indyków oraz w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz przetworów indyczych. Zadebiutowała na GPW w 1994 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 891,48 mln zł w 2018 r.

Tagi: rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz