Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
01.04.2020 14:02

Intersport przejął 3 sklepy 4 Faces od OTCF

Intersport przejął trzy sklepy 4 Faces od OTCF, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"1 kwietnia br. Intersport przejął prawa i obowiązki najemcy wynikające z umów najmu sklepów 4 Faces zlokalizowanych w Warszawie (Galeria Północna), Katowicach (Galeria Katowicka) i Poznaniu (CH Avenida) - zgodnie z umową zawartą z OTCF S.A. z siedzibą w Wieliczce opisaną w raporcie bieżącym nr 11 z dnia 5 marca br. i raporcie bieżącym nr 16 z dnia 21 marca br." - czytamy w komunikacie.

Na początku marca br. zarząd Intersport zawarł z OTCF umowę warunkową przejęcia przez Intersport z dniem 1 kwietnia 2020 r. umów najmu sklepów multibrandowych 4 Faces. Jak wówczas podano, łączna wartość transakcji nie przekroczy 4,9 mln zł netto i będzie płatna w ratach do 30 marca 2021 r.

Intersport informował wówczas również, że oczekuje, iż w wyniku tej transakcji w nowym roku obrotowym rozpoczynającym się od 1 kwietnia 2020 roku uzyska dodatkowy przychód w kwocie około 13 mln zł i dodatkowo zwiększy rozpoznawalność oraz zasięg terytorialny marki Intersport w Polsce.

Podstawowa działalność Intersport Polska polega na sprzedaży detalicznej markowego sprzętu sportowego w specjalistycznych sklepach o dużej powierzchni zlokalizowanych w wybranych centrach handlowych dużych miast w całej Polsce. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz