Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Łukasz Pałka
|

Vabun Radosława Majdana chce wejść na NewConnect. Oferta jeszcze jesienią?

153
Podziel się:

Radosław Majdan chce wprowadzić spółkę na małą giełdę.

Spółka, której współzałożycielem jest Radosław Majdan, działa od 2014 r.
Spółka, której współzałożycielem jest Radosław Majdan, działa od 2014 r. (Jankowski/REPORTER)
bEJvnzlx

Producent kosmetyków Vabun, którego współzałożycielem jest piłkarz Radosław Majdan, jeszcze jesienią ma pojawić się na prowadzonym przez warszawską giełdę rynku NewConnect. Na razie jego głównym klientem są drogerie Hebe.

Na "małej giełdzie" NewConnet jest obecnie notowanych 406 spółek. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie internetowej GPW około 20 kolejnych czeka na decyzję o dopuszczeniu ich akcji do obrotu. Wśród nich nie ma jednak Vabun.

Spółka Radosława Majdana w krótkim komunikacie przesłanym do mediów poinformowała na razie tylko o tym, że jesienią złoży dokumenty na GPW. Nie podała żadnych informacji na temat planowanych wpływów z emisji akcji.

bEJvnzlz
Zobacz także: Zobacz także: Czy polska gospodarka jest silna?

O jej celach informuje równie enigmatycznie: "Środki z emisji akcji, która będzie bezpośrednio poprzedzała wprowadzenie akcji na rynek NewConnect, przeznaczone zostaną na rozszerzenie asortymentu o tzw. półkę średnią, a także umożliwią szersze uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych" - czytamy w komunikacie Vabun.

Obecnie działająca od 2014 r. spółka ma swojej ofercie wody perfumowane dla mężczyzn i kobiet oraz żele pod prysznic dla mężczyzn. Współpracuje z sieciami handlowymi, m.in. Drogerie Polskie, GoSport, czy Jeronimo Martins (Hebe).

bEJvnzlF

Głównym udziałowcem w Vabun jest obecnie podmiot MBF Group, który zajmuje się działalnością inwestycyjną i wspieraniem spółek na wczesnym etapie rozwoju. MBF na stronie internetowej podaje z kolei, że "zamknięcie emisji i rejestracja podwyższenia planowana jest na październik". Wtedy ma też być gotowy dokument informacyjny, który trafi do potencjalnych inwestorów.

bEJvnzma
giełda
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(153)
Gad
4 lata temu
Majdan ten zdrajca ??? który taką świnię Bońkowi/ podczas wyborów w PZPN/ podkładał i marzy mu się przejęcie PZPNu spalony człowiek
qaz
4 lata temu
co gluty do lysiny przyklejania i srodki zapachowe dla much bedzie sprzedawal
Kowalski
4 lata temu
Otwieram lodowke - wypada Majdan. TFFFUUU CO ZA PARSZYSTWO !!!
bEJvnzmb
Kowalski
4 lata temu
Piszecie o Majdanie ? No coz - jaki temat - taki i portal !!!
tolek
4 lata temu
Radek pachniesz Zgnilizną !
...
Następna strona