Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
24.02.2020 12:18

J.W. Construction ma list intencyjny dot. sprzedaży nieruchomości w Krakowie

J.W. Construction Holding podpisał list intencyjny z Polish Hospitality Group Luxury Hotels (PHGLH), którego przedmiotem jest ustalenie wstępnych warunków sprzedaży zabudowanej nieruchomości położonej w Krakowie przy ul. Wielopole 19-21 i Dietla 86-90, podała spółka. Cena nieruchomości nie będzie niższa niż 100 mln zł netto.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zawarcie listu intencyjnego nie rodzi zobowiązania ani do nabycia nieruchomości przez PHGLH, ani do jej zbycia przez spółkę. PHGLH w ciągu 60 dni od zawarcia listu intencyjnego dokona analizy nieruchomości, po czym poinformuje spółkę o ewentualnym zainteresowaniu nabyciem nieruchomości" - czytamy w komunikacie.

W związku z faktem, iż strony ustaliły, iż cena nieruchomości nie będzie niższa niż 100 mln zł netto, spółka zakwalifikowała fakt podpisania przedmiotowego listu intencyjnego jako istotne zdarzenie, pomimo jego niewiążącego charakteru, podkreślono.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r. W 2018 roku grupa sprzedała 1 248 lokali, a przekazała 1 087.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-02-2020

MarysI od 2007 spółka kradnie na całego. Sprzedała w 2007 akcje po chyba 73 zł i nie płacąc nigdy grosza dywidendy zepchnęła wartość akcji poniżej 3 zł. W … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)