Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
25.06.2020 08:37

J.W. Construction wprowadził do oferty Apartamenty Jerozolimskie Invest

J.W. Construction Holding przeznaczył na sprzedaż lokale inwestycyjne w projekcie Apartamenty Jerozolimskie Invest, o metrażach 23-61 m2 w apartamentowcu w Al. Jerozolimskich 216 w Warszawie, poinformowała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Apartamenty Jerozolimskie Invest znakomicie nadają się jako inwestycja pod wynajem. W dobie niskich stóp procentowych, inflacji, niestabilnej sytuacji na giełdzie i niepewności na rynku walut, nie ma rozsądnej alternatywy dla długookresowego oszczędzania. Nieruchomość pozostanie więc niezmiennie pierwszą przychodzącą na myśl, bezpieczną i - w dłuższej perspektywie - opłacalną lokatą kapitału" - powiedziała dyrektor pionu marketingu i sprzedaży, członek zarządu J.W. Construction Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Zwróciła uwagę, że osoby zarejestrowane jako czynni płatnicy VAT mogą go odliczyć od opodatkowania.

"Średnie stopy zwrotu z najmu oscylują w okolicach 6%" - zaznaczyła.

Lokale są gotowe do zamieszkania. Składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, większe mają dodatkową sypialnię.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-06-2020

KK12Co do lokowania kasy w nieruchomości, to mają rację. Ale musi to być nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu ( dobra komunikacja, sklepy, … Czytaj całość

25-06-2020

XxxHahaha - powodzenia ;)

Rozwiń komentarze (2)