Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jerzy Ciechanowski, wiceprezes Rafako, złożył rezygnację

2
Podziel się:

Warszawa, 07.01.2020 (ISBnews) - Jerzy Ciechanowski, wiceprezes Rafako, złożył rezygnację z pełnienia funkcji w zarządzie, podała spółka.

Jerzy Ciechanowski, wiceprezes Rafako, złożył rezygnację
bEDlPOXp

"Powodem złożenia rezygnacji są względy osobiste" - czytamy w komunikacie.

W związku z powyższym w skład zarządu Rafako wchodzą: Paweł Jarczewski pełniący funkcję prezesa zarządu, Agnieszka Wasilewska-Semail pełniąca funkcję wiceprezesa zarządu, Jacek Drozd pełniący funkcję wiceprezesa zarządu, wymieniono także.

Rafako jest największym w Europie producentem kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki. Oferuje generalną realizację bloków energetycznych opalanych paliwami kopalnymi. Większościowym akcjonariuszem spółki jest PBG. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Rafako sięgnęły 1,27 mld zł w 2018 r.

bEDlPOXS
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Andrzej Różyc...
2 lata temu
Miałem zaszczyt znać Jerzego Rzeczywiście był prawym człowiekiem, dom naprzeciwko mojej posesji podarował dzieciom z Domu Dziecka. Lubiłem tego człowieka
Gość
2 lata temu
Złożył rezygnację? Ciekawe..Jak wiele osób z tej firmy i PBG. A dlaczego ludzie są zwalniani albo sami odchodzą? Bo zmarł Prezes i właściciel obu firm, Jerzy Wiśniewski. Był prawym i mądrym czlowiekiem, czego nie sposób powiedzieć o jego żonie. Ta kobieta nie ma za grosz szacunku ani do zmarlego męża, ani do ludzi, którzy wiele dlugich lat pracowali dla Jerzego Wiśniewskiego. Jest bezlitosna i z nikim się nie liczy.