Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jerzy Pruski został powołany na stanowisko wiceprezesa Getin Noble Banku

4
Podziel się:

Warszawa, 14.01.2021 (ISBnews) - Rada nadzorcza Getin Noble Banku (GNB) powołała Jerzego Pruskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu ze skutkiem od 14 stycznia 2021 r., podał bank.

Jerzy Pruski został powołany na stanowisko wiceprezesa Getin Noble Banku

"Zgodnie z oceną rady nadzorczej emitenta pan Jerzy Pruski spełnia wszystkie wymogi określone w art. 22aa ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku - Prawo bankowe" - czytamy w komunikacie.

Jerzy Pruski od listopada 2018 do grudnia 2020 r. pełnił funkcję wiceprezesa Idea Banku, wcześniej był wiceprezesem Getin Noble Banku (od stycznia 2017 r.). W latach 2009-2016 Pruski był prezesem zarządu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Getin Noble Bank powstał w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku w 2010 roku. Jest kontrolowany przez Leszka Czarneckiego i notowany na GPW.

Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(4)
Angus
rok temu
Getin idzie bardzo dobrą ścieżką. Zatrudnia specjalistów, cały czas się rozwija. Widać, że chcą się odciąć od wszystkich afer.
rodzinny
rok temu
Bardzo dobrze, że Getin stawia na doświadczonych menadżerów. Jako klient jestem naprawdę zadowolony z ich usług. Widać, że chcą dalej trzymać wysoki poziom.
Kkk
rok temu
Oglądajcie film "Miś" tam występuje pruski
Mike75
rok temu
Jeden z najlepszych polskich bankowców, gdyby nie instytucje PIS wyprowadziłby Ideę Bank do końca na prostą i to pomimo kryzysu. Ekspert Bank Światowego, MFW itd. - Gratulacje Panie Pruski!