Notowania

budownictwo
18.01.2019 10:09

Kaufland planuje otwarcie 4 kolejnych sklepów na początku roku, ma 208 placówek

Kaufland planuje otwarcie czterech kolejnych sklepów w Polsce na początku roku, podała firma. Obecnie posiada 208 placówek.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Już niedługo nowe sklepy Kaufland zostaną otwarte we Wrocławiu, Lublinie, Nowym Sączu i Gliwicach" - czytamy w komunikacie.

"Sieć Kaufland dynamicznie rozwija się w Polsce. Posiadamy już 208 sklepów i planujemy kolejne inwestycje. Budując market w danej lokalizacji, ważne są dla nas nie tylko cele biznesowe, lecz także potrzeby lokalnej społeczności. Zależy nam na tym, aby tworzyć sklepy atrakcyjne, w których klienci zrobią zakupy na dobry tydzień" - powiedziała Ewelina Jarosińska, członek zarządu i szef Departamentu Obszary Centralne w Kaufland Polska, cytowana w komunikacie.

Sklep we Wrocławiu, na rogu ul. Długosza i Czajkowskiego, zostanie otwarty jako pierwszy. Jego powierzchnia sprzedaży wyniesie około 2,8 tys. m2.

"Nowe sklepy sieci Kaufland będą wyróżniać się szeroką i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nich kilkanaście tysięcy produktów, w tym artykuły świeże - owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, mięso, sery i wędliny. Dostępna będzie także szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, AGD, RTV" - czytamy dalej.

Kaufland przewiduje także darmowe Wi-Fi dla klientów. Do dyspozycji będą kasy samoobsługowe.

"W nowych placówkach Kaufland stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, takie jak energooszczędne oświetlenie LED czy unikatowa w tego typu obiektach w Polsce technologia odzysku ciepła odpadowego, która pozwala na redukcję emisji gazów cieplarnianych. System zarządzania energią w sieci Kaufland jest w pełni zautomatyzowany i oparty na międzynarodowym standardzie ISO 50001" - podano także.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada około 1 200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

 

Tagi: budownictwo, nieruchomości, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-01-2019

BUKSY NA SELUPolecam Paroweczki Cielece od Babuni , wiejskie ,naturalne (te w opakowaniu z fikajacym cielaczkiem,, wiejska kuchnia i chlopem z polskim wasem )na … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)