Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

KNF zatwierdziła prospekt Alior Banku zw. z emisją bank. papierów wartościowych

1
Podziel się

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt Alior Banku sporządzony w związku z ofertą publiczną oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym bankowych papierów wartościowych emitowanych w ramach Drugiego Programu Emisji Bankowych Papierów Wartościowych o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 5 mld zł, podał bank.

KNF zatwierdziła prospekt Alior Banku zw. z emisją bank. papierów wartościowych
bDZTGEKt

"Bank wskazuje, że może nie ubiegać się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym niektórych serii bankowych papierów wartościowych emitowanych w ramach Programu. Informacja o tym, czy bankowe papiery wartościowe danej serii będą przedmiotem wniosku o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym będzie zawarta w ostatecznych warunkach dla tej serii bankowych papierów wartościowych" - czytamy w komunikacie.

Bankowe papiery wartościowe mogą być emitowane z dyskontem albo bez dyskonta jak również mogą być emitowane jako bankowe papiery wartościowe oprocentowane albo nieoprocentowane o wartości nominalnej co najmniej 100 zł lub równowartości w innej walucie, podano także.

Alior Bank koncentruje swoją działalność na usługach bankowości detalicznej i korporacyjnej. Podmioty zależne Alior Banku prowadzą działalność m.in. w zakresie usług leasingowych, informatycznych, faktoringu i asset management. Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa razem banku wyniosły 76,71 mld zł na koniec 2019 r.

bDZTGEKW
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Obligacje.pl
4 miesiące temu
Kolejne toksyczne produkty zatwierdzone przez KNF i w razie wpadki, KNF jak by co nic nie wie -> GetBack2?