Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kruk uchwalił program emisji obligacji o łącznej wartości nom. do 700 mln zł

0
Podziel się:

Kruk podjął uchwałę w sprawie ustalenia I programu bezprospektowych emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej nie wyższej niż 700 mln zł, w ramach którego spółka może emitować niezabezpieczone obligacje na okaziciela w złotych lub euro, podał Kruk.

Kruk uchwalił program emisji obligacji o łącznej wartości nom. do 700 mln zł
bEExJjed

"Obligacje wyemitowane w ramach programu będą oferowane w sposób, który nie wymaga sporządzenia prospektu ani prospektu podstawowego, o którym mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1129 z dnia 14 czerwca 2017 r. ani pośrednictwa firmy inwestycyjnej. Emisja każdej serii obligacji w ramach programu wymaga podjęcia odrębnej uchwały zarządu spółki w sprawie emisji, w której zostaną dla danej serii obligacji określone w szczególności: waluta, jednostkowa oraz łączna wartość nominalna obligacji, zasady oprocentowania oraz dzień i zasady wykupu obligacji. Szczegółowe zasady emisji każdej serii obligacji będą określone w warunkach emisji dla danej serii obligacji" - czytamy w komunikacie.

Kruk nie określił daty końcowej trwania programu.

Kruk S.A. jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.

bEExJjeG
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)