Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lasy Państwowe przeznaczą 2 mln zł na walkę z koronawirusem

1
Podziel się

Lasy Państwowe przekażą 2 mln zł wsparcia dla służb medycznych walczących z koronawirusem SARS-CoV-2, podały Lasy. LP przeznaczą te środki na pomoc szpitalom na obszarze ich działania, m.in. na zakup respiratorów.

Lasy Państwowe przeznaczą 2 mln zł na walkę z koronawirusem
bEpvSGZh

"W tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii każda okazana pomoc jest dużym wsparciem. Za 2 mln zł można zakupić szereg potrzebnych teraz środków do ratowania zdrowia i życia. Polska służba zdrowia codziennie walczy o ludzkie życie. Dziękuję wszystkim, którzy włączają się w walkę z epidemią" - powiedział minister środowiska Michał Woś, cytowany w komunikacie.

Regionalna Dyrekcja LP w Olsztynie już przekazała 50 tys. zł miejscowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na zakup masek, gogli i kombinezonów ochronnych.

100 tys. zł od nadleśnictw nadzorowanych przez radomską RDLP trafi szpitali zakaźnych w Radomiu, PZOZ w Starachowicach oraz szpitali w Staszowie i Włoszczowie.

bEpvSGZK
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Bob
rok temu
Jedna z najbogatszych firm w Polsce przeznacza na walkę z epidemią tyle co Robert Lewandowski...no szarpnęli się poprostu !!!