Notowania

budownictwo
16.10.2019 09:34

Lokum Deweloper ma pozwolenie na użytkowanie IX etapu os. Lokum di Trevi

Lokum Deweloper ukończył realizację IX etapu osiedla Lokum di Trevi. Do użytku oddanych zostało 217 mieszkań, podała spółka. Grupa rozpoczęła przekazywanie lokali, co umożliwi rozpoznanie ich w wyniku finansowym bieżącego roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Lokum di Trevi to największa inwestycja, jaką obecnie realizujemy. Osiedle powstaje na 10-hekatrowej działce, na dawnych terenach przemysłowych. Dzięki ich rewitalizacji sukcesywnie oddajemy do użytku mieszkańców świeżą przestrzeń miejską. W dziewięciu etapach inwestycji powstało już ponad 1 600 mieszkań, a kolejne 250 jest w trakcie budowy. O sukcesie osiedla świadczy niezmienne od lat zainteresowanie kupujących oraz tempo sprzedaży mieszkań. W zakończonym właśnie IX etapie właścicieli znalazło już 95% lokali" - powiedział prezes Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

W ramach IX etapu inwestycji zrealizowano 217 mieszkań o metrażach od 26 do ponad 100 m2 i układzie od jednego do czterech pokoi, przy czym większość stanowią mieszkania 2- oraz 3-pokojowe.

W budowie jest jeszcze ostatni, X etap osiedla. Trwają również prace w dwóch innych inwestycjach Grupy Lokum Deweloper realizowanych we Wrocławiu: Lokum Vena położonej u zbiegu ulic Poniatowskiego, Prusa i Bema oraz Lokum Villa Nova przy ul. Jaskółczej na Kowalach, przypomniano.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst, natomiast w 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz