Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Maląg zapowiada na II półrocze br. zarys strategii demograficznej

1
Podziel się

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS) planuje przedstawić w II półroczu br. zarys naszej strategii demograficznej, która będzie zawierała m.in. wątek dotyczący polityki mieszkaniowej, zapowiedziała szefowa resortu Marlena Maląg.

Maląg zapowiada na II półrocze br. zarys strategii demograficznej
(PAP)
bErbWOiJ

"Prowadzimy badania i będzie to wszystko zawarte w strategii. Myślę, że w II półroczu tego roku przedstawimy zarys naszej strategii demograficznej, a więc nie wszystko bym też chciała od razu powiedzieć. Natomiast bardzo ważne jest to wsparcie bezpośrednie przekazywane do rodzin, ale także ważna jest polityka mieszkaniowa i na pewno ten wątek w naszej strategii będzie miał swoje miejsce" - powiedziała Maląg w rozmowie w audycji " Poranek Siódma9".

Wcześniej minister zapowiadała, że celem strategii będzie m.in. zwiększenie dzietności, w tym kwestie barier, które stoją przed ludźmi w momencie podejmowania decyzji na temat powiększenia rodziny.

bErbWOjm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
takmyślę
rok temu
w,rodzinach,gdzie 500 zl,jest podstawą podjęcia decyzji o dziecku,należy założyć niebieską kartę,bo,albo to rodziny patologiczne,albo niedokształcone ekonomicznie,tak,czy siak,dzieci żal