Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
01.06.2020 09:50

Maląg zapowiada na II półrocze br. zarys strategii demograficznej

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS) planuje przedstawić w II półroczu br. zarys naszej strategii demograficznej, która będzie zawierała m.in. wątek dotyczący polityki mieszkaniowej, zapowiedziała szefowa resortu Marlena Maląg.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)

"Prowadzimy badania i będzie to wszystko zawarte w strategii. Myślę, że w II półroczu tego roku przedstawimy zarys naszej strategii demograficznej, a więc nie wszystko bym też chciała od razu powiedzieć. Natomiast bardzo ważne jest to wsparcie bezpośrednie przekazywane do rodzin, ale także ważna jest polityka mieszkaniowa i na pewno ten wątek w naszej strategii będzie miał swoje miejsce" - powiedziała Maląg w rozmowie w audycji " Poranek Siódma9".

Wcześniej minister zapowiadała, że celem strategii będzie m.in. zwiększenie dzietności, w tym kwestie barier, które stoją przed ludźmi w momencie podejmowania decyzji na temat powiększenia rodziny.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
01-06-2020

takmyślęw,rodzinach,gdzie 500 zl,jest podstawą podjęcia decyzji o dziecku,należy założyć niebieską kartę,bo,albo to rodziny patologiczne,albo niedokształcone … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)