Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Mariusz Zawisza został powołany na prezesa zarządu Herkulesa

2
Podziel się:

Rada nadzorcza Herkulesa powołała Mariusza Zawiszę do zarządu spółki. Funkcję prezesa zarządu obejmie z dniem 13 czerwca 2019 r.

Mariusz Zawisza został powołany na prezesa zarządu Herkulesa
(PAP, Rafał Guz/ PAP)

Mariusz Zawisza m.in. w latach 2014-2015 był prezesem zarządu PGNIG S.A. Nadzorował działalność szeregu spółek z grupy kapitałowej PGNiG oraz przeprowadził wiele projektów efektywnościowych.

W okresie 2017-2018 związany z Grupą Zarmen - początkowo jako wiceprezes zarządu i dyrektor ds. handlowych i ekonomicznych w giełdowej spółce Remak S.A., a następnie jako wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy w Koksowni Częstochowa Nowa sp. z o. o. oraz członek rady nadzorczej Remak S.A.

Jako ekspert w dziedzinie zarządzania, finansów, restrukturyzacji i poprawy efektywności przedsiębiorstw pracował w radach nadzorczych wielu spółek, w tym Elektrociepłowni Lublin Wrotków, EPC S.A., Exatel S.A., PGE Systemy S.A., Gaz Trading S.A., Europolgaz S.A. i EdF S.A. Przewodniczył radzie dyrektorów PGNIG Upstream International. Aktualnie związany ze spółką Biomed Lublin S.A. na pozycji dyrektora finansowego, informuje firma.

Zobacz także: Obejrzyj: Firmy uciekają z placów budowy nowych dróg:

Herkules jest dostawcą usług sprzętowych w zakresie wynajmu urządzeń dźwigowych oraz realizacji transportu ponadgabarytowego. Świadczy również usługi budowlano-montażowe wiązane z wznoszeniem obiektów kubaturowych, farm wiatrowych oraz realizuje obiekty telekomunikacyjne i energetyczne. Jest notowany na GPW od 2006 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Andrzej
2 lata temu
A w PGE jako likwidator
Bartek
3 lata temu
W PGNiG nie wspominają go dobrze...