Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Marvipol zlecił wykonanie inwestycji Dwie Motławy w Gdańsku ze 105 lokalami

0
Podziel się:

Marvipol Dwie Motławy - spółka zależna Marvipol Development - zleciła firmie Inhaus generalne wykonawstwo gdańskiej inwestycji Dwie Motławy, w której znajdzie się 105 lokali, podał Marvipol. Wynagrodzenie generalnego wykonawcy ustalono w umowie na 25,9 mln zł netto.

Marvipol zlecił wykonanie inwestycji Dwie Motławy w Gdańsku ze 105 lokalami

"Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja przez generalnego wykonawcę Inwestycji, polegającej na wybudowaniu budynku usługowo-mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną, na będącej w dyspozycji zamawiającego nieruchomości zlokalizowanej w Gdańsku w rejonie ulicy Toruńskiej. W ramach inwestycji powstanie łącznie 105 lokali" - czytamy w komunikacie.

Umowa zostanie zrealizowana w terminie do dnia 20 listopada 2020 r.

Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność - za pośrednictwem spółek celowych - w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka - w następstwie podziału Marvipol S.A. - z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)