Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
21.08.2019 16:48

Mateusz Juroszek został przewodniczącym rady nadzorczej Atalu

Mateusz Juroszek został wybrany na przewodniczącego rady nadzorczej spółki Atal, poinformował deweloper. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Mateusz Juroszek od 2011 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu spółki Atal - pod koniec lipca złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa, równocześnie był kandydatem na nowego członka rady nadzorczej, jak podała wówczas spółka. Jednocześnie jest także prezesem STS oraz jednym z inwestorów strategicznych w Yestersen, podała spółka.

"W skład zarządu Atal wchodzą prezes Zbigniew Juroszek oraz Mateusz Bromboszcz, wiceprezes ds. prawno-administracyjnych. W radzie nadzorczej spółki zasiadają: Mateusz Juroszek - przewodniczący, Krzysztof Ciołek - przewodniczący komitetu audytu oraz członek niezależny, Wiesław Smaza - członek RN, Piotr Gawłowski - członek RN, Elżbieta Spyra - członek niezależny RN" - czytamy w komunikacie.

Mateusz Juroszek jest absolwentem Wydziału Zarządzania Strategicznego Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 2012 r. jest prezesem zarządu Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne. Mateusz Juroszek stoi także na czele STS Gaming Group, w skład której wchodzi wiele podmiotów m.in. spółka prowadząca działalność na rynkach europejskich: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie, podano także.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz