Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mateusz Solak został powołany na członka zarządu Getin Noble Banku

0
Podziel się:

Rada nadzorcza Getin Noble Banku powołała ze skutkiem od 1 lipca 2020 r. Mateusza Solaka na stanowisko członka zarządu, podał bank.

Mateusz Solak został powołany na członka zarządu Getin Noble Banku

"Jednocześnie emitent wskazuje, iż panu Mateuszowi Solakowi został powierzony nadzór nad zarządzaniem ryzykiem istotnym w działalności banku, zgodnie z art. 22a ust. 4 ustawy Prawo bankowe, pod warunkiem i ze skutkiem od dnia wyrażenia wymaganej zgody przez Komisję Nadzoru Finansowego" - czytamy w komunikacie.

Solak od sierpnia 2018 r. zajmuje stanowisko dyrektora Departamentu Zarządzania Ryzykiem Detalu, Dyrektor Zarządzający Obszarem Ryzyka Detalicznego w Getin Noble Banku. Wcześniej pracował m.in. w Banku Millennium (marzec 2017 - kwiecień 2018) na stanowisku kierującego Biurem Walidacji Modeli. Wcześniej zatrudniony był w Deloitte Advisory, PKO BP i Banku Pekao, podano w materiale.

Getin Noble Bank powstał w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku w 2010 roku. Jest kontrolowany przez Leszka Czarneckiego i notowany na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 52,83 mld zł na koniec 2019 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)