Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
26.06.2020 17:28

Mateusz Solak został powołany na członka zarządu Getin Noble Banku

Rada nadzorcza Getin Noble Banku powołała ze skutkiem od 1 lipca 2020 r. Mateusza Solaka na stanowisko członka zarządu, podał bank.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jednocześnie emitent wskazuje, iż panu Mateuszowi Solakowi został powierzony nadzór nad zarządzaniem ryzykiem istotnym w działalności banku, zgodnie z art. 22a ust. 4 ustawy Prawo bankowe, pod warunkiem i ze skutkiem od dnia wyrażenia wymaganej zgody przez Komisję Nadzoru Finansowego" - czytamy w komunikacie.

Solak od sierpnia 2018 r. zajmuje stanowisko dyrektora Departamentu Zarządzania Ryzykiem Detalu, Dyrektor Zarządzający Obszarem Ryzyka Detalicznego w Getin Noble Banku. Wcześniej pracował m.in. w Banku Millennium (marzec 2017 - kwiecień 2018) na stanowisku kierującego Biurem Walidacji Modeli. Wcześniej zatrudniony był w Deloitte Advisory, PKO BP i Banku Pekao, podano w materiale.

Getin Noble Bank powstał w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku w 2010 roku. Jest kontrolowany przez Leszka Czarneckiego i notowany na GPW. Aktywa razem banku wyniosły 52,83 mld zł na koniec 2019 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz