Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Minister klimatu powołał Zespół ds. Rozwoju Przemysłu OZE

5
Podziel się

Warszawa, 03.04.2020 (ISBnews) - Minister klimatu powołał Zespół do spraw Rozwoju Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii i Korzyści dla Polskiej Gospodarki, który będzie organem opiniodawczo-doradczym ministra właściwego do spraw klimatu oraz energii, podał resort.

Minister klimatu powołał Zespół ds. Rozwoju Przemysłu OZE
bErgRaEl

"Naszym priorytetem jest przygotowanie odpowiednich narzędzi, które przyczyniać się będą do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. Liczę, że opracowywane przez Zespół rekomendacje i rozwiązania legislacyjne pozwolą na intensyfikację i koordynację działań służących OZE w Polsce" - powiedział szef resortu klimatu Michał Kurtyka, cytowany w komunikacie.

Zespół opracuje rekomendacje, które dotyczyć będą następujących obszarów tematycznych: Czyste ciepło, Eko-transport, Lokalny wymiar energii, Gospodarka wodorowa, Sprawiedliwa Transformacja i Wielkoskalowe zeroemisyjne źródła energii.

bErgRaEO
energetyka
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(5)
Skynet
rok temu
Jaki zespół ??? Nowa formacja to brania pieniędzy ! Dajcie pieniądze dla prywatnych firm i osób a zrobią to w rok !!!!!!! Wy wszystko zmarnujecie ! Elektrownia atomowa , cpk i inne. To wszystko powinno być zlikwidowane a ludzie zwolnieni. Ile to NIC nas kosztuje ??????
Ali
rok temu
Nie ma zeroemisyjnych źródeł energii to kłamstwo!!!
maniek
rok temu
To naprawdę są istoty niespełna rozumu. Najpierw rozwalili energetykę wiatrową, która mimo to w lutym dawał nawet do 30% energii w Polsce. Mieli budować farmy wiatrowe ale państwowa firma już bankrut i strata 400 mln zł. Boże za co każesz Polskę tymi istotami
bErgRaEP
LukeG
rok temu
Czyżby zmądrzeli ? Czy ponownie podpucha ?
zXczxczxc
rok temu
wszystko oczywiscie ma byc panstwowe, tak jak w PRLu bylo