Notowania

handel detaliczny
20.03.2019 15:48

Miraculum ma list intencyjny z Jiuwei ws. dystrybucji w Chinach 

Warszawa, 20.03.2019 (ISBnews) - Miraculum podpisała list intencyjny z dystrybutorem Jiuwei ws. dystrybucji w Chinach, podała spółka. Zgodnie z treścią listu intencyjnego, strony planują zakończyć negocjacje i najpóźniej w terminie do dnia 30 kwietnia 2019 roku zawrzeć ww. umowę współpracy.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Miraculum S.A. z siedzibą w Warszawie, informuje, że w dniu dzisiejszym spółka otrzymała zwrotnie podpisany (z datą 15 marca 2019 roku) list intencyjny z dystrybutorem Jiuwei Commercial&Trading (Shanghai) z siedzibą w Chinach [...]. Na mocy listu intencyjnego strony prowadzą negocjacje mające na celu zawarcie pomiędzy nimi umowy długofalowej współpracy handlowej w zakresie wprowadzenia na rynek i dystrybucji produktów marek Gracja, Paloma oraz - na zasadzie wyłączności na terenie Chin - marki Tanita" - czytamy w komunikacie.

Jiewei to dystrybutor kosmetyków na rynku chińskim.

"Spółka informuje, że odstąpiła od dotychczas prowadzonych negocjacji z dystrybutorem Zichen Trading (HK) CO., Limited z siedzibą w Chinach między innymi ze względu na węższy zakres proponowanej współpracy" - podano także.

Działalność Miraculum koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Tagi: handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz