Notowania

handel detaliczny
15.04.2019 17:10

Miraculum ma rejestrację marki Chopin od OMPI i w Chinach

Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - Miraculum otrzymała od Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (OMPI) świadectwo rejestracji znaku towarowego "FC" dotyczącego marki Chopin klasy Premium, podała spółka. Firma otrzymała również decyzję Urzędu Patentowego w Chinach o rejestracji na terenie Chin wzoru przemysłowego dotyczącego butelek służących do produkcji perfum marki Chopin klasy Premium.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W związku z realizacją strategii rozwoju marki Chopin, w tym w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 49/2018 z dnia 14 czerwca 2018 roku, zarząd Miraculum S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym tj. w dniu 15 kwietnia 2019 roku Spółka otrzymała od Światowej Organizacji Własności Intelektualnej świadectwo międzynarodowej rejestracji znaku towarowego "FC" dotyczącego marki Chopin klasy Premium. Czas trwania międzynarodowej rejestracji został określony na 10 lat z możliwością jej przedłużenia" - czytamy w komunikacie.

Działalność Miraculum koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Tagi: handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-04-2019

2erUp up miraculum, czekamy na petardy gpw

Rozwiń komentarze (1)