Notowania

handel detaliczny
06.12.2019 14:43

Miraculum ma umowę dot. dystrybucji marki Paloma w Arabii Saudyjskiej

Warszawa, 06.12.2019 (ISBnews) - Miraculum podpisało trójstronną umowę dystrybucyjną z Kaya Trading Company - wyłącznym dystrybutorem kosmetyków spółki na terenie Arabii Saudyjskiej oraz ze spółką Levant Foods Sp. z o.o. z Poznania, działającą jako pośrednik handlowy pomiędzy Miraculum a dystrybutorem. Umowa obejmuje dystrybucję i promocję produktów marki Paloma na terytorium Arabii Saudyjskiej na zasadzie wyłączności, podało Miraculum. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Umowa została zawarta na okres pięciu lat. Po upływie tego terminu umowa przekształca się w umowę na czas nieokreślony, chyba że którakolwiek ze stron złoży oświadczenie o braku woli jej przedłużenia" - czytamy w komunikacie.

Powyższa umowa nie spełnia kryteriów umowy znaczącej, ale w ocenie zarządu spółki, działania mające na celu dystrybucję produktów spółki marki Paloma na terenie Arabii Saudyjskiej mogą korzystnie oddziaływać na wyniki finansowe spółki, podsumowano.

Działalność Miraculum koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Tagi: handel detaliczny, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz