Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
23.07.2020 15:48

ML System ma umowę na modernizację energetyczną szpitala za 28,3 mln zł netto

ML System zawarł z Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II umowę dotyczącą modernizacji energetycznej budynków szpitalnych. Łączna wartość umowy wynosi 28,32 mln zł netto, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Całość prac powinna zostać zakończona w terminie do 24 miesięcy od daty podpisania umowy" - czytamy w komunikacie.

Projekt zakłada wykonanie robót budowlano-instalacyjnych wraz z dostawą i montażem urządzeń.

"W ramach zadania m.in. zamontujemy moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 323 kWp na dachach, elewacjach i zadaszeniach parkingowych, tzw. carportach kompleksu szpitalnego. Fakt, że duży wysiłek kierujemy na rozwój linii fotowoltaicznych szyb kwantowych nie powoduje, że zapominamy o dotychczasowej działalności. W zakresie BIPV, jak widać, budujemy silny portfel zamówień na rynku krajowym oraz konsekwentnie umacniamy swoją obecność w Skandynawii" - powiedział prezes Dawid Cycoń, cytowany w komunikacie.

Wśród aktualnie realizowanych projektów krajowych, uwzględniających montaż produktów fotowoltaicznych, są m.in.: Zamek w Lublinie, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, zakład produkcyjny PKN Orlen w Płocku, pilotażowa instalacja na dachu jednego z budynków siedziby głównej PGNIG w Warszawie, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, przypomniano w materiale.

ML System to wyspecjalizowana spółka technologiczna, oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV). Produkty ML System stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2018 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 93,38 mln zł w 2019 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-07-2020

m-53320 kW nawet po 6 tys/kW to niecałe dwa miliony. Skąd zatem kwota 28 milionów

Rozwiń komentarze (1)