Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
12.09.2019 10:38

MLP Group zbuduje drugi park logistyczny koło Wrocławia o powierzchni 70 tys. m2

MLP Group wybuduje park logistyczny MLP Wrocław West o łącznie 70 tys. m2 powierzchni, podała spółka. Wydanie pierwszych gotowych powierzchni planowane jest w październiku 2020 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Rejon Wrocławia jest bardzo popularny wśród najemców. Dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę w tym regionie. Podpisaliśmy już jednocześnie pierwszą umowę najmu, co pozwala nam uruchomić realizację inwestycji. Wydanie pierwszych gotowych powierzchni planujemy w październiku przyszłego roku" - powiedziała dyrektor Działu Sprzedaży Agnieszka Góźdź, cytowana w komunikacie.

MLP Wrocław West będzie drugą inwestycją realizowania przez spółkę w pobliżu Wrocławia. Powstanie na działce o powierzchni 16 ha w Kątach Wrocławskich w zachodniej części Wrocławia, w odległości 9 km od centrum miasta. W pobliżu znajduje się droga europejska E40 oraz autostrada A8.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 141,5 mln zł w 2018 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz