Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
04.03.2020 09:12

Murapol ma przedwstępną umowę dot. gruntu w Gdańsku pod ok. 370 mieszkań

Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę dotyczącą zakupu nieruchomości o powierzchni ok. 3,4 ha zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna, podała spółka. Na zakontraktowanym gruncie deweloper planuje realizację inwestycji mieszkaniowej, obejmującej sześć budynków z 370 mieszkaniami oraz powierzchnią usługową.

Podziel się
Dodaj komentarz

Oprócz inwestycji mieszkaniowej projektowanej na zakontraktowanym terenie Murapol przygotowuje w Gdańsku, w tej samej części miasta, także inne przedsięwzięcie deweloperskie, w ramach którego planuje realizację dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których powstanie ok. 300 mieszkań, podano.

"Sukcesywnie zwiększamy naszą obecność na trójmiejskim rynku mieszkaniowym, gdyż działając tu od 12 lat, dobrze poznaliśmy jego potencjał. W obu projektach, które obecnie przygotowujemy na terenie Gdańska zaoferujemy łącznie 670 lokali. Trójmiasto stanowi atrakcyjną lokalizację zarówno z punktu widzenia klienta poszukującego własnego M, jak i nabywcy inwestycyjnego" - powiedział prezes Nikodem Iskra, cytowany w komunikacie

Obecnie spółka realizuje w Gdyni kolejne etapy projektu powstającego w dzielnicy Oksywie przy ulicy Śmidowicza - Murapol Nadmorskie Tarasy, w ramach których powstaje pięć budynków z blisko 500 mieszkaniami.

Murapol jest ogólnopolskim deweloperem działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego. W 2019 r. sprzedał 3 674 mieszkania.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz