Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nationale-Nederlanden i NN Investment Partners przekazały środki na 350 testów

2
Podziel się

Nationale-Nederlanden wraz ze spółką NN Investment Partners TFI przekazało środki na przeprowadzenie 350 testów na obecność SARS-Cov-2 realizowanych przez laboratorium Warsaw Genomics, poinformowano.

Nationale-Nederlanden i NN Investment Partners przekazały środki na 350 testów
bEqjTmKt

"W obliczu zagrożenia zdrowia i życia wielu ludzi [...] zdecydowaliśmy się umożliwić przeprowadzenie dodatkowych, bezpłatnych testów diagnostycznych szpitalom i placówkom medycznym, które każdego dnia walczą o pacjentów" - powiedziała chief HR officer w Nationale-Nederlanden Aleksandra Paszkiewicz, cytowana w komunikacie.

Z kolei prezes NN Investment Partners TFI Małgorzata Barska zaznaczyła, że firma "bez wahania" wspiera walkę z epidemią i ratowanie ludzkiego życia.

Wykonywanie jak największej liczby testów umożliwia zidentyfikowanie osób z koronawirusem, dzięki czemu możliwe jest podjęcie działań, mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się zakażeń.

bEqjTmKv

Laboratorium Warsaw Genomics to spółka naukowa Uniwersytetu Warszawskiego, która zajmuje się przeprowadzaniem czułych i dokładnych testów genetycznych.

Nationale-Nederlanden to jedna z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Działa w Polsce od 1994 roku. Od 1998 roku w ramach grupy funkcjonuje także Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne zarządzające największym pod względem aktywów Otwartym Funduszem Emerytalnym w Polsce z 3 mln klientów.

NN Investment Partners TFI istnieje od ponad 20 lat. Jest trzecim co do wielkości TFI na polskim rynku. Obsługuje blisko 600 tysięcy klientów. Jest częścią międzynarodowej Grupy NN.

bEqjTmKW
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Marys
rok temu
350 testów to nie za dużo ale dobre i tyle.
wartobyćprzyz...
rok temu
jak,z własnych,to gratuluję,jak z firmowych,to populizm,płacimy podatki,składki i opłaty,obowiązkiem rządu jest opieka zdrowotna,bo,na taki system się umówiliśmy,jeżeli,obecnie jest brak pieniędzy,to rządzący,mają wziąć kredyt,zapewnić testy,a po epidemii,odpowiedzieć karnie.kropka