Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
16.07.2019 13:44

Neinver: Sprzedaż w outletach Factory w Polsce wzrosła o 9% r/r w I półroczu

Sprzedaż w outletach Factory wzrosła o 9% r/r w I półroczu 2019 r., zaś liczba odwiedzających osiągnęła 5,6 mln, podał Neinver - firma zarządzająca siecią Factory w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W Polsce wzrost wartości sprzedaży wyniósł 9%, a centra odwiedziło 5,6 mln klientów. Neinver , który w Polsce jest operatorem czterech outletów Factory: w Warszawie (Ursus i Annopol), Poznaniu i Krakowie, znacząco wzmocnił pozycję lidera w kraju wraz z otwarciem w marcu tego roku centrum Silesia Outlet w Gliwicach i późniejszym nabyciem outletu wspólnie z Nuveen Real Estate" - czytamy w komunikacie.

"Konsekwentny rozwój konceptu outletowego w centrach z portfolio Neinver od lat przynosi stabilny wzrost wartości sprzedaży, mimo zmian na polskim rynku. Factory to najlepiej rozpoznawalna marka outletów w kraju, gwarantująca łowcom okazji pozytywne doświadczenia zakupowe, a najemcom i przedstawicielom marek stabilny wzrost ich biznesu" - powiedziała country head Neinver w Polsce Bożena Gierszewska-Mroziewicz, cytowana w komunikacie.

Spółka podała, że w Europie wielkość sprzedaży w outletach z portfolio Neinver wyniosła 487 mln euro w I połowie 2019 roku, co stanowi 8% wzrost r/r. Całkowita liczba odwiedzających w 16 outletach wzrosła o 3% r/r do 21 mln.

"Odnotowaliśmy świetny wynik naszego portfolio outletowego w pierwszej połowie tego roku na wszystkich rynkach, na których prowadzimy działalność" - wskazał dyrektor zarządzający firmy Carlos González, cytowany w komunikacie.

Neinver to hiszpańska, wielonarodowa firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych i logistycznych, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi. Neinver w Polsce zarządza siecią czterech outletów Factory: w Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie i Poznaniu oraz centrum Silesia Outlet w Gliwicach i parkiem handlowym Futura w Krakowie.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-08-2019

lasiaa moim zdaniem super sklep. sama bywam czesto w galeii w gliwicach bo naprawde mozna zlapac dobre marki w fajnych cenach, ale ciezko dogodzic … Czytaj całość

06-09-2019

adrianMnie ostatnio zona wyciagnela i musze sie z paniami zgodzic ;) mimo ze zaden ze mnie zakupocholik to sporo rzeczy udalo sie dopasc

Rozwiń komentarze (2)