Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Niedzielski: Luzowanie obostrzeń zaczniemy od tradycyjnej nauki, otwarcia handlu

1
Podziel się:

Strategia luzowania obostrzeń, nałożonych w związku z rozprzestrzenieniem się pandemii koronawirusa, będzie polegała na przywracaniu na początkowym etapie tradycyjnej nauki i otwarciu handlu, poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedzielski: Luzowanie obostrzeń zaczniemy od tradycyjnej nauki, otwarcia handlu

"Nasza strategia polega na przywracaniu tradycyjnej edukacji, a patrząc na różne branże gospodarki - wydaje się, że handel [...], tam stosunkowo najmniejsze jest ryzyko" - powiedział Niedzielski w trakcie sesji Q&A z udziałem prezydenta.

Podkreślił, że "potencjalnie" największe ryzyko transmisji wirusa dotyczy branży gastronomicznej, siłowni i klubów fitness.

Odnosząc się do otwarcia tych branż powiedział, że "nie ma tutaj dobrej, łatwiej odpowiedzi, że zrobimy to zaraz i że zrobimy to w pierwszej kolejności".

Największymi obostrzeniami dotknięta jest m.in. branża gastronomiczna (posiłki sprzedawane są tylko na wynos), turystyczna, eventowa, rozrywkowa i inne

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Ewcia
rok temu
Pan Minister wskazał że amerykańscy uczeni przeprowadzili badania, że w czasie epidemii covid najwięcej zarażen jest w branży fitness i gastronomi. byłby uprzejmie podać źródło publikacji tych badań oraz rok badań