Notowania

budownictwo
04.04.2019 13:53

P.A. Nova pracuje nad pięcioma nowymi parkami handlowymi

P.A. Nova pracuje obecnie nad realizacją pięciu nowych obiektów własnych - parków handlowych. Budowa pierwszego z nich rozpoczęła się w ub.r., drugiego rozpocznie się w czerwcu br., natomiast trzech kolejnych - po przełomie 2019/2020 r., poinformowała prezes Ewa Bobkowska.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Budowa parku handlowego w Zielonej Górze rozpoczęła się w listopadzie ub.r. W Częstochowie zaczynamy w czerwcu. Przygotowujemy parki w Kłodzku, Zamościu i Skawinie. Ich budowa rozpocznie się raczej na początku przyszłego roku" - powiedziała Bobkowska podczas konferencji prasowej.

Jak poinformowała, wszystkie obiekty obejmują od ok. 2 do 4 tys. m2 powierzchni najmu i są parkami handlowymi z supermarketem budowlanym lub spożywczym.

Ponadto na przełomie marca i czerwca P.A. Nowa skończyła/kończy dwie wcześniejsze inwestycje - parki handlowe w Sosnowcu (1,8 tys. m2) i Jaworznie (3,3 tys. m2), przypomniała prezes.

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych i zarządzającą portfelem obiektów własnych, który na koniec 2018 r. obejmował 10 obiektów handlowo-usługowych i 4 hale przemysłowe. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

 

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz