Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

P.A. Nova pracuje nad pięcioma nowymi parkami handlowymi

0
Podziel się:

P.A. Nova pracuje obecnie nad realizacją pięciu nowych obiektów własnych - parków handlowych. Budowa pierwszego z nich rozpoczęła się w ub.r., drugiego rozpocznie się w czerwcu br., natomiast trzech kolejnych - po przełomie 2019/2020 r., poinformowała prezes Ewa Bobkowska.

P.A. Nova pracuje nad pięcioma nowymi parkami handlowymi
bEKsFtCJ

"Budowa parku handlowego w Zielonej Górze rozpoczęła się w listopadzie ub.r. W Częstochowie zaczynamy w czerwcu. Przygotowujemy parki w Kłodzku, Zamościu i Skawinie. Ich budowa rozpocznie się raczej na początku przyszłego roku" - powiedziała Bobkowska podczas konferencji prasowej.

Jak poinformowała, wszystkie obiekty obejmują od ok. 2 do 4 tys. m2 powierzchni najmu i są parkami handlowymi z supermarketem budowlanym lub spożywczym.

Ponadto na przełomie marca i czerwca P.A. Nowa skończyła/kończy dwie wcześniejsze inwestycje - parki handlowe w Sosnowcu (1,8 tys. m2) i Jaworznie (3,3 tys. m2), przypomniała prezes.

bEKsFtCL

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych i zarządzającą portfelem obiektów własnych, który na koniec 2018 r. obejmował 10 obiektów handlowo-usługowych i 4 hale przemysłowe. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

bEKsFtDm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)