Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PAIH ogłosiła przetarg na wykonawcę pawilonu Polski na Expo 2020 w Dubaju

0
Podziel się:

Warszawa, 04.04.2019 (ISBnews) - Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) ogłosiła przetarg na wykonanie pawilonu Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju, podała Agencja - organizator polskiej ekspozycji. Termin składania ofert upływa 7 maja 2019 r. Przetarg dotyczy zaprojektowania, budowy, utrzymania technicznego i rozbiórki pawilonu.

PAIH ogłosiła przetarg na wykonawcę pawilonu Polski na Expo 2020 w Dubaju
bECtComZ

"O wyborze oferty zdecyduje zarówno cena, jak i jakość wykonania próbek. Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z doświadczeniem w realizacji inwestycji o podobnej skali i gotowych do przygotowywania wielojęzycznych ekspozycji multimedialnych. Prace budowlane mają ruszyć w drugiej połowie tego roku" - powiedziała koordynatorka projektu Expo 2020 w PAIH Monika Dyląg-Sajór, cytowana w komunikacie.

W październiku 2018 r. rozstrzygnięto wyniki konkursu na opracowanie projektu koncepcyjnego pawilonu oraz ekspozycji wewnętrznej, który nawiązuje do dwóch podtematów EXPO: mobilności i zrównoważonego rozwoju.

Pierwsze Expo w regionie Zatoki Perskiej i Bliskiego Wschodu potrwa od 20 października 2020 r. do 10 kwietnia 2021 r. Za przygotowanie obecności Polski na Expo 2020 w Dubaju odpowiada PAIH, a Komisarzem Generalnym Polskiej Sekcji jest wiceminister przedsiębiorczości i technologii Tadeusz Kościński.

bECtConC
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)