Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

PFR: 169,1 tys. firm otrzymało 34 mld zł subwencji w ramach tarczy finansowej

2
Podziel się:

Subwencje w ramach tarczy finansowej otrzymało 169 061 firm, na konta których za pośrednictwem banków wypłacono 34 mld zł, podał Polski Fundusz Rozwoju (PFR).

PFR: 169,1 tys. firm otrzymało 34 mld zł subwencji w ramach tarczy finansowej
(FORUM)

"Tylko w ciągu ostatnich 5 dni do firm trafiło ponad 9 mld zł subwencji #TarczaFinansowaPFR. Łącznie od początku trwania programu mikrofirmy otrzymały już 10 mld zł, a małe i średnie przedsiębiorstwa 24 mld zł" - czytamy na profilu PFR na Twitterze.

Od 29 kwietnia 17 banków komercyjnych oraz większość banków spółdzielczych przyjmuje drogą elektroniczną wnioski o udzielenie subwencji w ramach programu. Mikrofirmy (zatrudniające co najmniej 1 pracownika) oraz małe, średnie i duże przedsiębiorstwa otrzymają pomoc w postaci subwencji finansowych o łącznej wartości 75 mld zł. Mikrofirmy mogą uzyskać pomoc do 324 tys. zł, a MŚP do 3,5 mln zł. 75% subwencji może być bezzwrotna pod warunkiem utrzymania miejsc pracy i działalności.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
gaga
4 lata temu
ja akurat dobrze złożyłam wniosek i szybko otrzymałam pieniądze. Jak coś mogę pomóc, jestem mikro przedsiębiorcom więc coś doradzić mogę w tym temacie :)
Przedsiębiorc...
4 lata temu
Taaaa. Czekam na pożyczkę od marca i jeszcze sobie poczekam. W tv tak jak u Barei. Czy jest pan zadowolony z mieszkania? Tak. A faktycznie nie ma i nie będzie.