Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PFR: 182,1 tys. firm otrzymało 36 mld zł subwencji w ramach tarczy finansowej

3
Podziel się:

Subwencje w ramach tarczy finansowej otrzymało 182 147 firm, na konta których za pośrednictwem banków wypłacono 36 mld zł, podał Polski Fundusz Rozwoju (PFR).

PFR: 182,1 tys. firm otrzymało 36 mld zł subwencji w ramach tarczy finansowej
bEsmSmhx

"Prawie 36 mld zł subwencji trafiło już do ponad 182 tys. firm, zatrudniających 1,8 mln pracowników. Wsparcie #TarczaFinansowaPFR dla mikrofirm wyniosło już łącznie 10 mld zł, a dla MŚP 26 mld zł" - czytamy na profilu PFR na Twitterze.

Od 29 kwietnia 17 banków komercyjnych oraz większość banków spółdzielczych przyjmuje drogą elektroniczną wnioski o udzielenie subwencji w ramach programu. Mikrofirmy (zatrudniające co najmniej 1 pracownika) oraz małe, średnie i duże przedsiębiorstwa otrzymają pomoc w postaci subwencji finansowych o łącznej wartości 75 mld zł. Mikrofirmy mogą uzyskać pomoc do 324 tys. zł, a MŚP do 3,5 mln zł. 75% subwencji może być bezzwrotna pod warunkiem utrzymania miejsc pracy i działalności.

bEsmSmia
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
hanka
rok temu
Oczywiście jak ktoś ma problem z wypełnieniem to zawsze warto napisać do PFR, a to na maila, albo na facebooka. Oczywiście infolinia dla klientów też jest nadal dostepna.
Koczarek
rok temu
Ja tez zlożyłem wniosek i juz wszystko jest załatwione. I pochwalic muszę infolinię PFR bo sprawnie otrzymałem informacje i dzięki temu wniosek bezbłędnie od razu wypełniony!
Poland's budg...
rok temu
Poland recorded a PLN 18.9 billion (EUR 4.2 billion) budget deficit after April 2020, the Finance Ministry reported in a communique on Monday.
bEsmSmib