Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

PGNiG planuje 23 nowe stacje tankowania CNG w 2021 r. (aktual.)

2
Podziel się:

Grupa kapitałowa Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) planuje inwestycje w 23 nowe stacje tankowania CNG w 2021 r., podała spółka.

PGNiG planuje 23 nowe stacje tankowania CNG w 2021 r. (aktual.)

"W tym momencie PGNiG Obrót Detaliczny dysponuje 17 stacjami tankowania CNG. GK PGNiG chce powiększać sieć stacji tankowania w najbliższych latach, a plany na 2021 rok zakładają inwestycje w 23 nowe stacje" - czytamy w komunikacie.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą. Skonsolidowane przychody wyniosły 42,02 mld zł w 2019 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Gan-Ganowicz
2 lata temu
oj jakoś nie chce mi się wierzyć. Jako użytkownik pojazdu CNG śledzę "rynek". Infrastruktura w Polsce leży, niestety. Widoki na poprawę raczej słabe.
Jan Bąk
3 lata temu
Ta grupa zajmuje się sprzedażą ruskiego gazu a planuje już 15 lat te stacje tyle co gratis przepierdzieli w stołki tym planowaniem wystarczyło by na zatankowanie 50 warszawskich śmieciarek