Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
10.08.2020 17:42

PHN: Krzysztof Zgorzelski został powołany na członka zarządu ds. finansowych

Rada nadzorcza Polskiego Holdingu Nieruchomości (PHN) powołała z dniem 17 sierpnia 2020 r. Krzysztofa Zgorzelskiego na stanowisko członka zarządu ds. finansowych, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Pan Krzysztof Zgorzelski posiada wieloletnie doświadczenie na wyższych stanowiskach kierowniczych. Brał udział w licznych projektach restrukturyzacji firm m.in. organizacyjnej i finansowej. Posiada praktyczny i teoretyczny warsztat z zakresu zarządzania firmą, w szczególności zarządzania finansami. W latach 2017 - 2020 pełnił funkcję prezesa zarządu - dyrektora generalnego, a wcześniej przez rok członka zarządu - dyrektora finansowego w POLREGIO Sp. z o.o. (dawniej Przewozy Regionalne Sp. z o.o.). W 2015 r. pełnił funkcję dyrektora biura administracyjno-finansowego w Kancelarii Prezydenta RP. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora finansowego m.in. w Eurolot S.A., Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. i PKP Cargo S.A. Był członkiem wielu rad nadzorczych m.in. PLL LOT S.A. i TBS Praga Południe Sp. z o.o." - czytamy w komunikacie.

Polski Holding Nieruchomości (PHN) jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Od 2013 r. PHN jest notowany na GPW. W 2019 r. miał 171,9 mln zł skonsolidowanych przychodów z najmu.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz