Notowania

budownictwo
12.07.2019 15:45

PHN ma pozwolenie na budowę osiedla Młoda Białołęka w Warszawie

Warszawa, 12.07.2019 (ISBnews) - Polski Holding Nieruchomości (PHN) otrzymał prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę trzech etapów osiedla Młoda Białołęka przy ul. Geodezyjnej w Warszawie, podała spółka. Rozpoczęcie prac budowlanych w I etapie zaplanowane jest w IV kwartale 2019 r., a termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to III kwartał 2021 r.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Obserwując duże zainteresowanie kupujących i bardzo zadowalający poziom sprzedaży w ramach naszych dotychczasowych projektów deweloperskich - kameralnego osiedla apartamentów w Gdyni - Yacht Park oraz dwóch etapów osiedla VIS A VIS WOLA w Warszawie, rozpoczynamy kolejny projekt mieszkaniowy - tym razem na warszawskiej Białołęce" - powiedział prezes Marcin Mazurek, cytowany w komunikacie.

W I etapie inwestycji powstaną 174 mieszkania o metrażach od 36 m2. do 82 m2. Docelowo osiedle będzie składać się z ok. 500 mieszkań.

Osiedle Młoda Białołęka zlokalizowane będzie na granicy Warszawy z Gminą Marki, tuż przy Trasie Toruńskiej (S8), co umożliwia dogodny dojazd do głównych tras wylotowych, podano też w materiale.

Polski Holding Nieruchomości (PHN) jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Od 2013 r. PHN jest notowany na GPW.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-07-2019

NiikiiDogodny dojazd? Tam już są mega korki!

14-12-2019

JerzyKiedyś developerzy zachęcali szybkim dojazdem do Centrum, teraz za zaletę podają "dogodny dojazd do głównych tras wylotowych". Cyrk i bzdury! … Czytaj całość

13-07-2019

Ojciec Dyrektor vel VolvoPHN był właścicielem Agromana... Developera co budować nie potrafi. i same usterki zostawia na osiedlach... Nie polecam

Rozwiń komentarze (3)