Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PHN rozpoczął kolejną inwestycję mieszkaniową w Warszawie na 90 lokali

0
Podziel się:

Polski Holding Nieruchomości (PHN) rozpoczął kolejną inwestycję mieszkaniową w Warszawie przy ul. Instalatorów 21, podała spółka. W styczniu ruszają prace budowlane, które potrwają 18 miesięcy.

PHN rozpoczął kolejną inwestycję mieszkaniową w Warszawie na 90 lokali

Projekt przewiduje wybudowanie 87 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej (PUM) ok. 4 tys. m2. Przeważają lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 40 m2 do 70 m2. W budynku znajdą się także trzy lokale usługowe, podano.

"W ramach dywersyfikacji naszej działalności konsekwentnie rozwijamy segment budownictwa mieszkaniowego. Nasza nowa inwestycja powstaje w atrakcyjnej części Warszawy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta. Pobliskie tereny zielone będą atutem dla rodzin z dziećmi i osób lubiących aktywny tryb życia" - powiedział wiceprezes ds. inwestycji PHN Tomasz Górnicki, cytowany w komunikacie.

W segmencie budownictwa mieszkaniowego Grupa PHN rozpoczęła w 2020 r. realizację inwestycji Osiedle Olimpijczyk w łódzkiej dzielnicy Polesie i planuje kolejne projekty na warszawskiej Białołęce oraz w Bydgoszczy. W 2020 r. spółka zakończyła sprzedaż mieszkań drugiego etapu osiedla VIS A VIS Wola w Warszawie, a także mieszkań w kompleksie apartamentów Yacht Park w Gdyni.

Polski Holding Nieruchomości (PHN) jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Od 2013 r. PHN jest notowany na GPW. W 2019 r. miał 171,9 mln zł skonsolidowanych przychodów z najmu.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)