Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Photon Energy liczy na zatwierdzenie prospektu w ciągu kilku tygodni

0
Podziel się:

Photon Energy spodziewa się zatwierdzenia prospektu związanego z przeniesieniem notowań na główne rynki giełd w Warszawie i Pradze w ciągu najbliższych tygodni, poinformował prezes Georg Hotar.

Photon Energy liczy na zatwierdzenie prospektu w ciągu kilku tygodni
bEsqGncl

"Jako spółka holenderska, złożyliśmy prospekt do holenderskiego regulatora. Spodziewamy się jego zatwierdzenia w ciągu najbliższych kilku tygodni, a pozostałe działania powinny zakończyć się do połowy, najpóźniej do końca września" - powiedział Hotar podczas GPW Innovation Day.

Przypomniał, że spółka planuje obecnie jedynie przeniesienie notowań, bez emisji akcji.

"W którymś momencie możemy chcieć się przyjrzeć wyjściu na rynek kapitałowy, jednak obecnie priorytetem jest zwiększenie wartości akcji. Na to mają wpływ zarówno nasze działania i to, jak je komunikujemy, jak również pula inwestorów, którzy mają możliwość zakupu naszych akcji" - dodał.

bEsqGncn

Photon Energy podał w maju, że planuje przeniesienie notowań na główne rynki Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz giełdy w Pradze odpowiednio z NewConnect oraz praskiego rynku alternatywnego. Docelowo chce być też notowany na giełdzie we Frankfurcie. Zmiana rynków nie będzie wiązała się z ofertą nowych lub istniejących akcji, podano wówczas.

Photon Energy dostarcza rozwiązania z zakresu energii słonecznej. Spółka jest notowana na NewConnect (od 2013 r.), a także na giełdzie w Pradze.

bEsqGncO
energetyka
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)