Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PKO TFI ma umowę dot. PPK z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych

3
Podziel się:

PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (PKO TFI) podpisało umowę prowadzenia i zarządzanie pracowniczymi planami kapitałowymi (PPK) z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych, podało TFI.

PKO TFI ma umowę dot. PPK z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych
bEsrrUhx

"Cieszymy się z zaufania okazanego nam przez kolejnego, tak istotnego pracodawcę. Przystąpiliśmy już do prezentacji naszych rozwiązań innym jednostkom organizacyjnym Lasów Państwowych m.in. aplikacji iPPK do prostej obsługi całego przedsięwzięcia" - powiedział wiceprezes PKO TFI Łukasz Kwiecień, cytowany w komunikacie.

Pracownicy Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych otrzymają dostęp do swoich środków poprzez system transakcyjny i-fundusze.pl.

"Jednostki Lasów Państwowych samodzielnie decydują o wyborze firm zarządzających PPK. Część z nich wybrała operatora i podpisała umowy w I kwartale br., większość ma jeszcze czas do 27 października (po zmianach terminów wdrożenia PPK wprowadzonych ustawą o tzw. Tarczy Antykryzysowej). Dyrekcja Generalna, w trosce o dobro pracowników, postawiła na wiarygodnego partnera" - powiedział dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny, także cytowany w komunikacie.

bEsrrUhz

Obecnie trwa druga tura wprowadzania PPK, która obejmuje firmy zatrudniające co najmniej 50 osób. Terminy na podpisanie odpowiednich umów zostały przesunięte do 27 października 2020 r. (termin na zawarcie umowy o zarządzanie PPK) i 10 listopada 2020 r. (termin na zawarcie umowy o prowadzenie PPK), podsumowano.

PKO TFI działa na polskim rynku kapitałowym od ponad 22 lat. Zarządza około 34 mld powierzonymi przez ponad 600 tys. klientów. Oferuje zróżnicowaną ofertę produktową z dostępem do krajowego i zagranicznych rynków finansowych.

bEsrrUia
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
jurek
rok temu
Wydaje się, że ten program jest to skuteczne zabezpieczenie przyszłości czy nagłej choroby. Nasz koszt jest niewielki i nie wymaga całość naszej uwagi, czasu. Na plus dopłata pracodawcy i państwa
pelka
rok temu
Ogólnie uważam ze ten program będzie jeszcze miał o wiele więcej zwolenników. To dobre przedsięwzięcie na przyszłosc .Sama jestem ww ppk od roku ubiegłego i nie moge złego słowa powiedzięć. dopłata wpłyneła, dzięki aplikacji widze swoje środki ,wszystko wpływa na konto jak powinno
emil
rok temu
PPK to ciekawa inicjatywa dla osób które cenią sobie oszczędzanie, bo mamy tu prosty system do skutecznego odkładania finansów wraz z pomocą pracodawcy
bEsrrUib