Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Plantwear ma umowę o współpracy z W.KRUK

0
Podziel się:

Plantwear zawarł z W.KRUK umowę o współpracy w zakresie dostaw produktów spółki celem ich sprzedaży klientom indywidualnym przez W.KRUK, podała spółka.

Plantwear ma umowę o współpracy z W.KRUK

"Ta współpraca jest dla nas dużym wyróżnieniem, W.KRUK działa prężnie m.in. w segmencie zegarków, generując istotnie duże poziomy przychodów. Nasz partner docenił fakt, jako iż jesteśmy największym producentem zegarków w Polsce. Przede wszystkim liczymy na dotarcie do nowej grupy odbiorców, która dotychczas kupowała bardziej klasyczne zegarki znanych marek. Pilotażowo rozpoczniemy sprzedaż bestsellerów. Liczymy na ich dobre przyjęcie, co bezpośrednio skieruje nas w stronę intensyfikacji wspólnych działań" - powiedział prezes Plantwear Wiktor Pyrzyk, cytowany w komunikacie.

Strony umowy zobowiązują się współpracować ze sobą gospodarczo poprzez rozwijanie wspólnej bazy klientów, wspólne działania mające na celu poszerzenie obszarów działalności sprzedażowej oraz inne działania (w tym m.in. akcje promocyjne, marketingowe, itp.) budujące u klientów pozytywny wizerunek współpracujących ze sobą stron, podano również.

Z tytułu dostawy produktów spółka będzie rozliczała się prowizyjnie z W.KRUK S.A. Niniejsza umowa zawarta jest na czas nieokreślony, podsumowano.

Plantwear działa na rynku lifestyle'owych akcesoriów drewnianych, jest producentem wysokiej jakości, unikatowych drewnianych zegarków, biżuterii i akcesoriów. Na początku 2020 r. Plantwear zadebiutował na rynku NewConnect.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)