Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polimex zlecił SEFAKO wykonanie kotła do bloku w Puławach za 179,9 mln zł netto

0
Podziel się:

Polimex Mostostal zlecił Fabryce Kotłów SEFAKO w Sędziszowie zaprojektowanie i wykonanie kotła oraz części AKPiA na potrzeby "Budowy bloku energetycznego w oparciu o paliwo węglowe w Puławach", a także nadzór nad montażem i rozruchem kotła, nadzór audytorski oraz przeprowadzenie szkoleń, za ryczałtowo 179,9 mln zł netto.

Polimex zlecił SEFAKO wykonanie kotła do bloku w Puławach za 179,9 mln zł netto
bEBWCstN

"Zleceniobiorca jest zobowiązany do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z przyjętym harmonogramem, przy czym ostatnia dostawa zaplanowana jest na dzień 10 października 2021 r., a przekazanie dokumentacji powykonawczej do dnia 15 grudnia 2022 r." - czytamy w komunikacie.

W lipcu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy wybrały ofertę konsorcjum Polimeksu-Mostostalu i SBB Energy wartą 1,16 mld zł netto jako najkorzystniejszą w przetargu na generalnego realizatora inwestycji budowy bloku energetycznego na paliwo węglowe. Umowę zawarto we wrześniu 2019 r.

Polimex-Mostostal S.A. jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 636,87 mln zł w 2018 r.

bEBWCsuq
energetyka
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)