Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pozbud T&R ma list intencyjny z EC Berdyczów dot. elektrociepłowni na biomasę

0
Podziel się

Pozbud T&R ma list intencyjny jako generalny wykonawca z elektrociepłownią Berdyczów na budowę elektrociepłowni na biomasę, podała spółka. Szacowana wartość projektu to 37,5 mln euro, strony zamierzają zawrzeć umowę na generalne wykonawstwo projektu w terminie 2 miesięcy.

Pozbud T&R ma list intencyjny z EC Berdyczów dot. elektrociepłowni na biomasę
bEpYIfGt

"Zarząd spółki Pozbud T&R S.A. z siedzibą w Wysogotowie informuje, że w dniu 15 czerwca 2020r. spółka podpisała list intencyjny ze spółką prawa ukraińskiego Elektrociepłownia Berdyczów sp. z o.o., jako inwestorem, potwierdzający podjęcie na zasadzie wyłączności negocjacji i aktywnej współpracy w celu przygotowania realizacji budowy elektrociepłowni na biomasę dla produkcji energii elektrycznej. Zgodnie z ustaleniami, emitent pełnić będzie rolę generalnego wykonawcy Projektu, szacowana wartość projektu to kwota 37,5 mln euro. Strony zamierzają zakończyć negocjacje i zawrzeć umowę na generalne wykonawstwo projektu w terminie 2 miesięcy" - czytamy w komunikacie.

Pozbud T&R specjalizuje się w produkcji okien i drzwi, jak również w świadczeniu kompleksowych usług budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2008 r.

bEpYIfGW
energetyka
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)